logo judoPořádáme

Kromě tréninků juda, které probíhají přes týden, organizujeme pro děti i víkendové akce či pobyty nejen se sportovním vyžitím. Snažíme se také o rozvoj osobnosti dětí z hlediska navázání nových přátelství a samozřejmě o zprostředkování nezapomenutelných zážitků.

Judovíkend

Jedná se o víkendovou akci, která je určena pro děti ve věku 7-12 let ze Základních škol. Je to pro děti všech výkonnostních skupin. Během víkendu absolvují tréninky, kde se učí novým dovednostem, kde nechybí judo, hry, sportování všeho druhu, promítání filmů a spousta legrace!

Mini liga


Je to klubový turnaj. Cílem je seznámit děti se závodním judem a probudit u dětí zdravou soutěživost. Děti tak získávají první závodní zkušenosti a odbourávají stres z větších závodů. Zároveň rodiče mohou sledovat co se jejich dítě naučilo.

Příměstský sportovní tábor

Týden plný pohybu a nových zážitků, přesně toto je Judistický příměstký tábor. Rodiče tak mohou v klidu chodit do práce a přitom mít zajištěn zábavný program pro své dětí. Tábor je určen pro všechny děti od 7 let. Děti budou mít k dispozici atletické hřiště, tělocvičnu pro míčové hry a judo.

Děkujeme za podporu od partnerů

Vaše pomoc každý den přispívá na chod naší skupiny